Nasze telefony: 0844 209 2149, 07955 280 690

482-484 Liverpool Road, M30 7HZ, Manchester Zobacz mapę

Change Language: English

Niezależny pracownik administracyjny

Polska Przychodnia Manchester na Eccles poszukuje osoby na stanowisko niezależnego pracownika administracyjnego, do swojej Kliniki w Manchesterze do pracy na pół etatu lub jako współpracownik
Praca biurowo – administracyjna
– w godzinach 9:00 do 14:00
– w dniach Poniedziałek – Piątek
Zakres obowiązków:
– organizacja dokumentacji
– odpowiedzi na zapytania
– dokonywanie zamówień według zapotrzebowania
– rozmowy telefoniczne z kontrahentami w j.angielskim
– prowadzenie spotkań dla pracowników – egzekwowanie procedur administracyjnych
– kompletowanie dokumentacji
– pilnowanie grafiku działań administracyjnych i w pracach projektowych
Wymagania:
– biegła znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie (w tym język urzędowy)
– biegła obsługa komputerów w tym aplikacji biurowych i internetowych
– nienaganne maniery i kultura osobista, również w komunikacji telefonicznej
– profesjonalne podejście do pracy
– doświadczenie w dziedzinie medycyny będzie mile widziane aczkolwiek nie konieczne
– znajomość różnych technik administracyjnych będzie również dodatkowym atutem
Wynagrodzenie:
– zależne od doświadczenia od (£14’976 – £21’900 pro rata)
CV lub zapytania prosimy przesyłać drogą elektorniczną lub listowną, Polska Przychodnia, 482-486 Liverpool Road, Eccles, M30 7HZ.
Prosimy nie dzwonić z dodatkowymi zapytaniami do rejestracji kliniki.

Przejdź do wszystkich ofert